Jos metu vaikai daug sužinojo apie įvairius gyvūnus – jų gyvenimo būdą, ypatybes ir net netikėtus faktus. Labiausiai nustebino tai, kad kai kurie gyvūnai, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodė visai nepavojingi, iš tiesų gali būti pavojingi.
Ekskursija buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga – mokiniai pagilino savo žinias, sužinojo daug naujo bei prisiminė tai, ką jau buvo mokęsi pamokose.