Kelionės metu mokiniai stebėjo įvairius gyvūnus iš skirtingų pasaulio kampelių: nuo didingų liūtų iki žaismingų beždžionių.
Ne mažiau svarbi išvykos dalis buvo saugaus elgesio praktika. Mokiniai prisiminė, kaip tinkamai elgtis keliaujant, laikytis drausmės viešose vietose, saugoti save ir kitus.
Būrelio vadovė akcentavo, kad saugus elgesys svarbus ne tik gatvėje, bet ir tokiose vietose kaip zoologijos sodas.