Didžiausią įspūdį pradinukams paliko Tado Ivanausko zoologijos muziejus, kuriame praleidome daugiausia laiko.
Vaikus stebino gyvūnų įvairovė ir galimybė iš arti pamatyti tiek daug skirtingų rūšių vienoje vietoje.
Mokiniai susidomėję apžiūrinėjo įvairias gyvūnų ekspozicijas – nuo smulkiausių vabzdžių iki įspūdingų žinduolių.
Daug dėmesio sulaukė laukinių bičių kolekcija, spalvingi drugeliai, paukščiai rekordininkai – didžiausias pasaulyje strutis ir mažasis kolibris, taip pat egzotiški žinduoliai: žirafa, baltasis lokys ir kiti.
Vėliau tęsėme pažintį su Kauno miestu – pasivaikščiojome Laisvės alėja, aplankėme Vienybės aikštę ir šalia esantį Vytauto Didžiojo karo muziejų.
Čia susipažinome su Lietuvos istorija, apžiūrėjome valdovų portretus, istorinius ginklus bei „Lituanicos“ liekanas.
Kelionė buvo turininga ir įsimintina – parsivežėme daug naujų žinių ir gerų emocijų!